Zlata Prilba, Pardubice 1.10.2017

pozivne dirke,ostala tekmovanja

Zlata Prilba, Pardubice 1.10.2017

OdgovorNapisal/-a SLOspeedway » 02 Okt 2017, 16:47

1. Izključitvena skupina:
1. Max Fricke (5,5,4) 10
2. David Bellego (2,4,5) 9
3. Ondřej Smetana (4,2,d) 6
————
4. Matěj Kůs (R,3,3) 6
5. Matic Ivačič (3,1,1) 4
6. Christian Hefenbrock (1,0,2) 3

2. Izključitvena skupina:
1. Krystian Pieszczek (5,5,N) 10
2. Nicolas Covatti (3,4,5) 9
3. Gleb Čugunov (2,3,4) 7
————
4. Hynek Štichauer (4,2,3) 7
5. Norbert Magoši (0,0,2) 2
6. Nick Škorja (1,1,1) 2

3.Izključitvena skupina:
1. Daniel Gappmaier (4,5,N) 9
2. Josef Franc (3,3,5) 8
3. Kevin Wölbert (5,2,T) 7
————
4. Zdeněk Holub (1,4,3) 7
5. Alexander Woentin (2,1,4) 6
6. Patrik Mikel (0,0,2) 2

4. Izključitvena skupina:
1. Peter Ljung (5,5,N) 10
2. Eduard Krčmář (4,3,5) 9
3. Dimitri Bergé (2,4,4) 8
————
4. Patrik Hougaard (3,2,2) 5
5. Andrij Kobrin (1,1,3) 4
6. Alassenadro Milanese (0,0,0) 0


1. Četrtfinalna skupina:
1. Max Fricke (5,0,5) 10
2. Emil Sajfutdinov (4,4,4) 8
3. Antonio Lindbäck (2,5,0) 7
————
4. Kevin Wölbert (3,1,3) 6
5. Nicolas Covatti (0,3,2) 5
6. Martin Smolinski (1,2,1) 3

2.Četrtfinalna skupina:
1. Václav Milík (5,2,5) 10
2. Gleb Čugunov (4,5,N) 9
3. Jurica Pavlič (3,4,2) 7
————
4. David Ballego (T,1,4) 5
5. Kenneth Bjerre (2,3,1) 5
6. Peter Ljung (R,0,3) 3

3.Četrtfinalna skupina:
1. Rune Holta (3,4,5) 9
2. Eduard Krčmář (5,2,4) 9
3. Matej Žagar (2,5,3) 8
————
4. Artiom Laguta (4,3,1) 7
5. Ondřej Smetana (1,1,2) 3
6. Daniel Gappmaier (0,0,0) 0

4. Četrtfinalna skupina:
1. Maciej Janowski (5,5,N) 10
2. Krystian Pieszczek (3,3,5) 8
3. Andreas Jonsson (4,2,4) 8
————
4. Hans Andersen (2,4,2) 6
5. Dimitri Bergé (1,R,3) 4
6. Josef Franc (0,1,1) 2

1. Polfinalna skupina:
1. Maciej Janowski (4,5,N) 9
2. Max Fricke (5,4,N) 9
3. Gleb Čugunov (3,2,4) 7
————
4. Eduard Krčmář (1,0,5) 6
5. Andreas Jonsson (2,3,3) 6
6. Antonio Lindbäck (0,1,2) 3

2. Polfinalna skupina:
1. Václav Milík (4,4,5) 9
2. Rune Holta (5,R,3) 8
3. Matej Žagar (1,5,2) 7
————
4. Krystian Pieszczek (2,3,4) 7
5. Emil Sajfutdinov (3,2,0) 5
6. Jurica Pavlič (0,1,1) 2

Malo finale:
1. (7) Andreas Jonsson
2. (8) Emil Sajfutdinov
3. (9) Antonio Lindbäck
4. (10) Eduard Krčmář
5. (11) Krystian Pieszczek
6. (12) Jurica Pavlič

Veliki finale:
1. Václav Milík
2. Rune Holta
3. Max Fricke
4. Gleb Čugunov
5. Matej Žagar
6. Maciej Janowski
Uporabniški avatar
SLOspeedway
Site Admin
 
Prispevkov: 352
Pridružen: 09 Apr 2014, 19:36

Vrni se na Ostala tekmovanja v tujini

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron