Zlata stuha Pardubice, 18.9.2015

pozivne dirke,ostala tekmovanja

Zlata stuha Pardubice, 18.9.2015

OdgovorNapisal/-a lindbäck fan » 18 Sep 2015, 22:07

Grupa I
1. Max Fricke - 9 (4,5,4)
2. Damian Dróżdż - 9 (3,4,5)
3. Michael Haertel - 8 (5,3,3)
----------------------------------------
4. Michal Skurla - 4 (0,2,2)
5. Stanisław Mielniczuk - 3 (2,1,1)
6. Roland Benko - 1 (1,d,0)

Po vožnjah:
1. Haertel, Fricke, Dróżdż, Mielniczuk, Benko, Skurla
2. Fricke, Dróżdż, Haertel, Skurla, Mielniczuk, Benko (d6)
3. Dróżdż, Fricke, Haertel, Skurla, Mielniczuk, Benko

Grupa II
1. Mikkel Andersen - 9 (5,4,4)
2. Adrian Gała - 9 (4,5,-)
3. Zdenek Holub - 8 (3,2,5)
----------------------------------------
4. Žiga Kovačič - 5 (2,3,d)
5. Hannes Gast - 4 (1,1,3)
6. Michal Tomka - 2 (0,d,2)
7. Martin Mejtsky - 0 (d)

Po vožnjah:
1. Andersen, Gała, Holub, Kovačič, Gast, Tomka
2. Gała, Andersen, Kovačič, Holub, Gast, Tomka (d6)
3. Holub, Andersen, Gast, Tomka, Mejtsky (d5), Kovačič (d/start)

Grupa III
1. Krystian Pieszczek - 10 (5,5,ns)
2. Nikolaj Jakobsen - 9 (4,4,5)
3. Eduard Krcmar - 7 (3,3,4)
----------------------------------------
4. Steven Mauer - 4 (1,1,3)
5. Patrik Mikel - 4 (2,2,u/-)
6. Patrik Buri - 0 (0,u,w)

Po vožnjah:
1. Pieszczek, Jakobsen, Krcmar, Mikel, Mauer, Buri
2. Pieszczek, Jakobsen, Krcmar, Mikel, Mauer, Buri (u)
3. Jakobsen, Krcmar, Mauer, Buri (w/su)

Grupa IV
1. Kacper Woryna - 10 (5,5,-)
2. Victor Palovaara - 9 (3,4,5)
3. Nick Škorja - 7 (u,3,4)
----------------------------------------
4. Nicolas Vicentin - 6 (4,2,2)
5. Ondrej Smetana - 5 (2,1,3)
6. Richard Geyer - 2 (1,0,1)
7. Martin Mejtsky - 0 (0)

Po vožnjah:
1. Woryna, Vicentin, Palovaara, Smetana, Geyer, Škorja (u6)
2. Woryna, Palovaara, Škorja, Vicentin, Smetana, Geyer
3. Palovaara, Škorja, Smetana, Vicentin, Geyer, Mejtsky

Polfinale:

Grupa I
1. Max Fricke - 9 (4,5,ns)
2. Michael Haertel - 8 (5,w,3)
3. Nikolaj Jakobsen - 8 (2,3,5)
------------------------------------------
4. Kacper Woryna - 7 (3,w,4)
5. Nick Škorja - 6 (1,4,2)
6. Adrian Gała - 0 (0,d,ns)

1. Haertel, Fricke, Woryna, Jakobsen, Škorja, Gała
2. Fricke, Škorja, Jakobsen, Gała (d4), Woryna (w/su), Haertel (w/su)
3. Jakobsen, Woryna, Haertel, Škorja

Grupa II
1. Krystian Pieszczek - 10 (5,5,ns)
2. Zdenek Holub - 8 (3,3,5)
3. Eduard Krcmar - 8 (4,1,4)
-------------------------------------------
4. Victor Palovaara - 7 (1,4,3)
5. Mikkel Andersen - 4 (2,2,d)
6. Damian Dróżdż - 0 (w,d,ns)

Po vožnjah:
1. Pieszczek, Krcmar, Holub, Andersen, Palovaara, Dróżdż (w/u)
2. Pieszczek, Palovaara, Holub, Andersen, Krcmar, Dróżdż (d)
3. Holub, Krcmar, Palovaara, Andersen (d1)

Finale:
Fricke, Haertel, Pieszczek, Holub, Krcmar, Jakobsen

Zelo spodbuden nastop Škorje, bravo mali
lindbäck fan
speedway fan
 
Prispevkov: 16
Pridružen: 10 Maj 2014, 10:26

Vrni se na Ostala tekmovanja v tujini

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron