Pozivna klubska dirka, Łodz 19.4.2015

pozivne dirke,ostala tekmovanja

Pozivna klubska dirka, Łodz 19.4.2015

OdgovorNapisal/-a SLOspeedway » 19 Apr 2015, 16:46

Rezultati:
1. Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz) - 15+3+3 (3,3,3,3,3) + 1. mesto v finalu
2. Joonas Kylmakorpi (Lokomotiv Daugavpils) - 11+3+2 (2,2,3,3,1) 2. mesto v finalu
3. Mads Korneliussen (Orzeł Łódź) - 9+2+1 (1,3,2,2,1) 3.mesto v finalu
4. Mariusz Puszakowski (Orzeł Łódź) - 13+2+0 (3,3,2,2,3) 4. mesto v finalu
5. Witalij Biełousow (Orzeł Łódź) - 11+1 (3,2,w,3,3)
6. Oliver Berntzon (Orzeł Łódź) - 8+1 (3,1,1,1,2)
7. Patryk Dolny (Polonia Piła) - 10+0 (2,3,3,2,w)
8. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź) - 9+0 (d,1,3,3,2)
9. Kamil Adamczewski (Orzeł Łódź) - 7 (1,1,2,t,3)
10. Rohan Tungate (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) - 7 (1,2,t,2,2)
11. Valentin Grobauer (ŻKS ROW Rybnik) - 5 (2,2,0,1,0)
12. Szymon Grobelski (Orzeł Łódź) - 4 (2,1,u,1,t)
13. Ziga Kovacić (Polonia Piła) - 3 (0,0,1,0,2)
14. Eduard Krcmar (Wybrzeże Gdańsk) - 3 (t,0,1,1,1)
15. Mikołaj Trępała (Orzeł Łódź) - 1 (1,0,w)
16. Jesper Sogaard (Polonia Bydgoszcz) - brez štarta
17. Roland Benko (KMŻ Motor Lublin) - brez štarta
18. Emil Grondal (Hawi Racing Team) - brez štarta
19. Oskar Polis (Orzeł Łódź) -brez štarta

Po vožnjah:
1. Berntzon, Grobelski, Trępała, Krcmar (t)
2. Biełousow, Kylmakorpi, Korneliussen
3. Puszakowski, Grobauer, Tungate, Kovacić
4. Buczkowski, Dolny, Adamczewski, Jamróg (d/2)
5. Buczkowski, Biełousow, Berntzon, Kovacić
6. Puszakowski, Kylmaekorpi, Jamróg, Trępała
7. Dolny, Grobauer, Grobelski
8. Korneliussen, Tungate, Adamczewski, Krcmar
9. Kylmaekorpi, Adamczewski, Berntzon, Grobauer
10. Dolny, Trępała (w/u), Biełousow (w/zdubl.), Tungate (t)
11. Jamróg, Korneliussen, Kocavić, Grobelski (u4)
12. Buczkowski, Puszakowski, Krcmar
13. Jamróg, Tungate, Berntzon
14. Buczkowski, Korneliussen, Grobauer
15. Biełousow, Puszakowski, Grobelski, Adamczewski (t)
16. Kylmaekorpi, Dolny, Krcmar, Kovacić
17. Puszakowski, Berntzon, Korneliussen, Dolny (w/su)
18. Adamczewski, Kovacić
19. Buczkowski, Tungate, Kylmaekorpi, Grobelski (t)
20. Biełousow, Jamróg, Krcmar, Grobauer
Polfinale:
21. Buczkowski, Korneliussen, Biełousow, Dolny
22. Kylmaekorpi, Puszakowski, Berntzon, Jamróg
Finale:
23. Buczkowski, Kylmaekorpi, Korneliussen, Puszakowski
Uporabniški avatar
SLOspeedway
Site Admin
 
Prispevkov: 390
Pridružen: 09 Apr 2014, 19:36

Vrni se na Ostala tekmovanja v tujini

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron